Discussion about this post

User's avatar
Mihaela Hacman's avatar

Bineintelesc ca citesc articolele tale cap coada. Nu sunt de ratat nici macar un singur cuvintel. Incep insa spunand ca-mi para rau ca nu ai putut sa-i oferi mamei tale o bucurie si lui dragului tau Stefan. Sper ca nu o sa te lasi calcat in picioare ca eu sunt revoltata de ce ati patit cu biletele de la Metalica. Trebuie sa le trageti o papara serioasa alora si sper ca toti cei care aveau de gand sa mai foloseasca platforma aia mincinoasa de iabilet.ro sa considere ca nu mai exista, chiar daca isi fac reclame peste tot. Cat despre javra aia mincinoasa de ambasador Vladimir Lipaev, te asigur ca sunt cel mai mare fan al lui da cu un mare minus inainte. Adica de cate ori citesc ce scrie pe pagina ambasadei urss/ruse ma bag in seama si i le zic asa fara nici o fereala. Ce crede el, ca la noi in Bucuresti a gasit fraieri sa-i creada ineptiile mincinoase? Sigur mai are cativa prostaci da eu nu-l iert si nu-l las sa-si faca de cap. Si bate niste campi in postarile lui de nu se poate. Mincinosul are tupeul sa scrie ca " Se scrie oare în România contemporană despre numeroasele crime de război ale trupelor române în calitate de aliați ai Germaniei naziste, în special despre violurile în masă, torturile publice, deportarea cetățenilor sovietici în sclavie și jafurile generalizate?" Ca bravii soldati sovietici/rusi?ucraineni au fost sfintisori in tara noastra de unde au uitat sa plece ca erau dedati la jumulit integral toate alea. Si despre romanii deportati in gulagurile Siberiei si la naiba in praznic nu zice nimic. Doar sotul are un var caruia i-au ramas oasele prin Buskek(fost Frunze) o sora a tatalui ei care a fost deportata in Siberia de nu se mai stie de ea nimic iar alt unchi al lui a reusit sa se intoarca acasa in comuna Boian fara dinti si zdrobit fizic. Asa ca sa scrie el ca eu imediat il lipesc de nu se vede!

Manea Micu's avatar

s-o dereglat contoru' de Opus-uri? erai pe la 600+...

4 more comments...

No posts

Ready for more?