British School care a otrǎvit elevii cu somon afumat de atâta expirare are o problema mai aparte: pute de datorii si e ghidonat de pe un off-shore din Cipru
1) Stefan al vostru a colectat toate trasaturile frumoase de la mama lui, nu ca n-ar fi gasit destule si de la taticul lui haios!
2) Ce cretini au pus ca ministru al culturii romane un ungur? Mai ales ca era cunoscut ca fiind tacanit la creierul ala minuscul cu care l-a dotat natura.
3) Imi place teribil poezia lui Dinescu chiar daca unii il bestelesc. Da zice unele chestii foarte bine.
4) Chiar sunt nesimtiti cu staif aia de la scoala de fite care intoxicau copii barosanilor cu alimente expirate secolul trecut. Ca acuma nu au nici o vina bietii de ei. Parintii incercau sa le asigure niscavai invatatura pe un pogon de bani si uite ca le-au asigurat si intoxicatii alimentare la acelasi pret cu invatatura.
5) Faptul ca asazisul prezident multiolimpian a platit o firma de avocati din state pe bani babani ca sa faca trafic de influienta la zbantuitu ala de Tramp. Si subscriu si eu la ideea dvs ca"nu mai avem nevoie de Ministerul Afacerilor Externe, de vreme ce munca lor cu partenerul strategic reevaluat de Nicușor Dan, mă refer la SUA, o face o firmă de avocați-rechini. " Parca si pe fostul ministru de externe al Romaniei Adrian Severin a fost uschit dintre europarlamentari ca a facut aceeasi chestie la Bruxelles nu-i asa? Dar ma rog atunci era atunci acum e acum. Asa ca asteptam acelasi tratament si pentru olimpic ca oricum mai are chestii cu bube.
- Multumim ca ne infrumusetezi ziua cu prezentarea in avanpremiera a tablourilor tale . Mult succes in lume cu ele!
Stefan e un copil reusit. Are trasaturi atat de la taticul, cat si de la mamica lui. Cred ca e un copil fericit. Asta transmite zambetul lui.
Super articolul! Stima si admiratie pentru tot ce scrieti si pictati. Tot respectul pentru tenacitatea si sacrificiile pe care le faceti in tot ceea ce creati.
Bravo Domnule Alexa
Spor la treaba in ceea ce faceti.
Foarte bun articolul de azi .👏
Ah ce dor îmi era de stilul astă incisiv!
La mai multe!
Am cateva vorbe:
1) Stefan al vostru a colectat toate trasaturile frumoase de la mama lui, nu ca n-ar fi gasit destule si de la taticul lui haios!
2) Ce cretini au pus ca ministru al culturii romane un ungur? Mai ales ca era cunoscut ca fiind tacanit la creierul ala minuscul cu care l-a dotat natura.
3) Imi place teribil poezia lui Dinescu chiar daca unii il bestelesc. Da zice unele chestii foarte bine.
4) Chiar sunt nesimtiti cu staif aia de la scoala de fite care intoxicau copii barosanilor cu alimente expirate secolul trecut. Ca acuma nu au nici o vina bietii de ei. Parintii incercau sa le asigure niscavai invatatura pe un pogon de bani si uite ca le-au asigurat si intoxicatii alimentare la acelasi pret cu invatatura.
5) Faptul ca asazisul prezident multiolimpian a platit o firma de avocati din state pe bani babani ca sa faca trafic de influienta la zbantuitu ala de Tramp. Si subscriu si eu la ideea dvs ca"nu mai avem nevoie de Ministerul Afacerilor Externe, de vreme ce munca lor cu partenerul strategic reevaluat de Nicușor Dan, mă refer la SUA, o face o firmă de avocați-rechini. " Parca si pe fostul ministru de externe al Romaniei Adrian Severin a fost uschit dintre europarlamentari ca a facut aceeasi chestie la Bruxelles nu-i asa? Dar ma rog atunci era atunci acum e acum. Asa ca asteptam acelasi tratament si pentru olimpic ca oricum mai are chestii cu bube.
- Multumim ca ne infrumusetezi ziua cu prezentarea in avanpremiera a tablourilor tale . Mult succes in lume cu ele!
Stefan e un copil reusit. Are trasaturi atat de la taticul, cat si de la mamica lui. Cred ca e un copil fericit. Asta transmite zambetul lui.
Super articolul! Stima si admiratie pentru tot ce scrieti si pictati. Tot respectul pentru tenacitatea si sacrificiile pe care le faceti in tot ceea ce creati.
Am și io o vorbă : ”frumos ca mă-sa și deștept ca tac-su, se poate și invers !” :))