Discussion about this post

User's avatar
Radu's avatar

Liviu, baiete,

Sunt un abonat anual al tau, din cacatul de tara numita Canada. Incredibil prin ce treci! Tara in care traiesti, este plina de aspide si mirmidoni, de impudoare si filistini. Cu toate filipicele tale - scrise sau vorbite (la Gusa) - cu care sunt totalmente de acord, nu cred ca plaiul mioritic mai poate fi schimbat. Ar fi necesara o tabula rasa ...

Esti un absolut talent, intelectual si artistic; gaseste-ti un azil mai bun decat substacul. Te voi urmari si la anul.

Tin'te tare ca esti bun! Sanatate tie si frumoasei tale familii!

Radu Timis.

Andrei P's avatar

Salut, deși nu sunt de acord mereu cu ce scrii(și nici nu trebuie), reprezinți unul din puținii jurnalisti independenți de la noi, ești o gură de oxigen în peisajul sulfuros numit 'presa'.

Iar când încearcă să te oprească e cel mai bun semn.

De aceea am ales să te susțin cu un abonament pe un an.

Ps. Cum fac să primesc și cărțile tale ?

Mersi

8 more comments...

No posts

Ready for more?